Doda postawiła na kolczyki z sieciówki. Ten modny model kupicie za niecałe 20 złotych!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kolczyki w rozmiarze XXL nie wychodzą z mody. Wie o tym doskonale Doda, która stylową parę zaprezentowała niedawno na swoim Instagramie. Chcecie mieć taki sam model? Nic prostszego.

Choć styl Dody kilkanaście lat temu nie przypadał większości do gustu, dziś sytuacja wygląda nieco inaczej. Artystka zamieniła sposób ubierania, a co za tym idzie, odważne, krzykliwe stroje ustąpiły miejsca tym bardziej stonowanym i zgodnym z najświeższymi trendami. Piosenkarka doskonale wie, co w modzie piszczy i zdaje sobie sprawę, że diabeł naprawdę tkwi w szczegółach, co zresztą potwierdza jedna z jej ostatnich stylizacji.

Doda w kolczykach marki House

Co mamy na myśli? Piękne kolczyki w rozmiarze XXL, którymi uzupełniła look z kwiecistą mini sukienką z bufiastymi rękawami. Dorota wybrała długie kolczyki w złotym odcieniu z jesiennej kolekcji marki House. Chcecie mieć takie same? Żaden problem, ponieważ model ten jest wciąż dostępny i na stronie brandu i w sklepach stacjonarnych. Poza tym produkt posiada naprawdę atrakcyjną cenę, czyli 20 złotych.

I choć może aktualnie jest niewiele okazji do tego, by nosić tego typu biżuterię, może warto przemyśleć już świąteczny outfit lub zrobić inwestycję na przyszłą wiosnę i lato?

Przeczytajcie też: Dla tych spódnic z chęcią na długo porzucicie nawet ulubioną parę spodni

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przygotować efektywny raport ESG z uwzględnieniem dekarbonizacji?
Jak przygotować efektywny raport ESG z uwzględnieniem dekarbonizacji?
Zapoznaj się z praktycznym przewodnikiem, dowiedz się, jak komponować sprawozdanie ESG z naciskiem na dekarbonizację. Dowiedz się, jak zintegrować zrównoważone działania z biznesem i zwiększyć swoją społeczną odpowiedzialność.
Odkrywając sekrety szafy: klucz do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji
Odkrywając sekrety szafy: klucz do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji
Porozmawiajmy o tajemnicach ukrytych w szafie i odkryj, jak tworzyć niezapomniane i unikalne stylizacje, które zawsze Cię wyróżniają.
Jak animacje mogą zwiększyć atrakcyjność twojej marki: perspektywa marketingowa
Jak animacje mogą zwiększyć atrakcyjność twojej marki: perspektywa marketingowa
Dowiedz się, jak animacje mogą podnieść atrakcyjność twojej marki, skutecznie przyciągając uwagę klientów.